Stay connected

17,129FansLike
1,735FollowersFollow
13,900SubscribersSubscribe

Latest article

Nëna Astrit Deharit: Ja mesazhi që ma la 3 javë para ngjarjes

Familja e të ndjerit Astrit Dehari së bashku me avokatin e tyre, kanë mbajtur sot një konferencë për media, pasi ka arritur raporti nga...

E turpshme: Marketi në Prishtinë hap konkurs, kriter vendosë të jetë femër joserioze e...

Një market në Prishtinë ka disa ditë që ka hapur shpallje për një vend të lirë pune. Oferta e cila shihet në portalet e shpalljeve...

Nga Gjermania vjen lajm i madh për Kosovën

Zyrtarja e Ministrisë së Punëve të Jashtme të Gjermanisë, Susanne Schutz, në një intervistë për “Danas”, ka folur rreth dialogut ndërmjet Kosovës dhe Serbisë...